Anatolia Suit Hotel'e Hoşgeldiniz.

Doğanın içinde bambaşka bir huzur ve mutluluk ile güne merhaba diyebilir ve rezervasyon formumuzu doldurarak bu muhteşem tatil için ilk adımınızı hemen atabilirsiniz. Anatolia Suit Hotel ekibi olarak sizleri ağırlamak için sabırsızlanıyor hazırlıklarımız ve tüm sağlık tedbirlerimiz alınmış şekilde sizleri bekliyoruz.

HAKKIMIZDA

Mersin şehrinin sahil şeridinde ve kent merkezine uzak ilçelerinden Bozyazı, tıpkı Anamur ilçemiz gibi göreceli olarak halen el değmemiş ve gerçek anlamda keşfedilememiştir: Nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Caretta Caretta Kaplumbağaları ve Akdeniz Foku. Bölgede yetişen sayısız tropikal meyve, sık sık mavi bayrakla ödüllendirilen ve su altı fotoğrafçılığı için de tercih edilebilecek tertemiz denizi. Dağlık Kilikya’nın merkezlerinden gizemli Nagidos Kenti ve Softa Kalesi, zarar görerek günümüze ulaşabilmiş olsa da Arsinoe Kenti, Bozyazı çevresini gezmeniz için başlıca sebeplerdendir. 

12 Temmuz 2010 tarihinde resmen hizmet vermeye başlayan Gazipaşa Havalimanı ile bölgemizin dünya ile bağı kurulmuş, iç turizmde de hem Antalya, hem de Mersin yönündeki yol çalışmaları ile yöremiz daha ulaşılabilir olmuştur. Son yıllarda sayıları çok sınırlı olsa da turizm yatırımları ve yeni yeme-içme tesisleri Anamur çevresinde turizm alanında heyecan yaratabilmiştir. Lojistik zorlukların kolaylıklara dönüşmesi, hiç şüphesiz Bozyazı ilçemiz için de, sınırlı da olsa, yöremiz konuklarına bazı seçenekler yaratmıştır. 

Tam da bu aşamada, 2016 yılı Ağustos’ta hizmet vermeye başlayan konaklama tesisimiz, ilçenin yıllardır bilinen sınırlı konaklama imkânlarına nitelikli katkı sunmak adına çalışmalarına ve tesis etkinliklerini zenginleştirmeye devam etmektedir. 

Anatolia Suit Otel ailesi olarak hem yaz dönemi turizmi, hem de kış dönemi için yerli-yabancı tüm konuklarımızın hizmetindeyiz. İşletmemiz en son 2021 yılı bahar aylarında renovasyon görmüş olup, tropikal meyveler ve Akdeniz temalı bahçe peyzajı yenileme çalışması, açık yüzme havuzu ve yine otel giriş tadilatı ile çehresini siz değerli konuklarının beğenisine sunarak olumlu geri dönüşler almıştır. 

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

İlçemizin Antalya-Mersin Karayolu güzergâhında temiz, sıhhi ve çağdaş turistik koşullarda, gerek iç turizm için ve gerek de ülke turizmini temsil eder nitelikte; içten, çözüm odaklı ve müşteri dostu olmayı hedeflemekteyiz. Türk Milleti’nin konukseverliği ile Akdeniz insanının kendine özgü sıcakkanlılığını deneyimlemek ve Akdeniz Mutfağı’ndan izler taşıyan yemeklerimizi tatmak adına siz değerli konuklarımızı Bozyazı’ya ve Anamur’a davet ediyoruz. 

Vizyonumuz; tesisimizin bulunduğu hinterlandın sahip olduğu tüm kültürel, iklimsel, tarihi ve doğal değerlerini insan için harmanlamak; konuklarımız, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile ilçe turizmine ezberlerle değil, ancak ezber bozan alternatif bir müşteri odaklı hizmet politikasıyla, ilçede kısa zamanda sektörün aranan markası haline gelmektir. 

Misyonumuz; sürdürülebilir ve çevre dostu tüketim modelleriyle, çevreye saygılı olmak ve bölgesel kaynaklarımızı hem yurt çapında hem de dünya ölçeğinde, olabilecek en etkin şekilde konuklarımızın beğenisine sunabileceğimiz konfor ve hizmet anlayışı ile donatarak değerlendirebilmektir.